در سایت مستر معلم  لیستی از رزومه مدرسین در تمام زمینه های علمی، ورزشی و هنری را می توانید مشاهده کنید. در این سایت معلم یاب مدرسین در آگهی مربوط به تدریس خود مواردی از قبیل مشخصات فردی، محل سکونت، محلی که برای تدریس در نظر دارند، زمینه ای که جهت تدریس در نظر گرفته اند، سوابق کاری و افتخارات، اطلاعات تماس، قیمتی که برای آموزش خصوصی در نظر دارند، ساعت و روزهایی که برای تدریس در نظر گرفته اند، نوع آموزش، نوع تضمین، محدوده سنی که برای آموزش در نظر دارند، جنسیت شاگردانی که می پذیرند و... را مشخص نموده اند.

شما می توانید رزومه مدرسین را در این سامانه معلم یابی مشاهده نموده و با مطالعه رزومه اساتید و شرایطی که برای تدریس در نظر دارند و با توجه به  معیارهایی که خودتان در نظر دارید (مانند هزینه آموزش و ساعت و روز آموزش و مواردی از این قبیل) مدرس مورد نظر خود را بیابید.

قوانین سایت مستر معلم

لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید:

بند 1: سایت مسترمعلم منفعتی برای معرفی ندارد و تنها جهت ارائه خدمات از طریق معرفی اساتید طراحی شده است.

بند 2: مسترمعلم هیچ گونه تعهدی در قبال خسارات ناشی از استفاده شما از این سایت ندارد. در صورتی که بعد از معرفی استاد، مشکلی به وجود آمد، سایت معلم یاب مسئولیتی ندارد و تنها وظیفه معرفی را بر عهده دارد. پس مسئولیت استفاده از آگهی های این سایت بر عهده شماست و جنبه های مختلف امنیتی را خودتان باید درنظر بگیرید.

بند 3: در صورتی که شاگردی از استادی که معرفی شده راضی نبود، می تواند به سایت اطلاع رسانی کند.

بند 4: سامانه مستر معلم درتلاش است که آگهی هایی که منتشر می کند شامل اطلاعات صحیح باشند اما نمی تواند صحت و درستی آگهی ها را تضمین کند و هیچ گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی ها بر عهده نمی گیرد.

بند 5: در صورتی که از طریق شاگردان آگاه شویم که رزومه استادی در سایت ثبت شده ولی در زمینه مورد نظر تخصص نداشته است، نام آن شخص از سایت حذف می شود.

بند 6: استفاده از مطالب سامانه مسترمعلم اعم از تصاویر، ویدئو ها، محتوای سایت و ... پیگرد قانونی دارد.

بند 7: تمامی اصول سایت مستر معلم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

بند 8: قیمت ثبت شده در آگهی اساتید به ازای آموزش برای یک ساعت (60 دقیقه کامل و مفید از زمان حضور استاد تا اتمام کار تدریس) می باشد. در صورتی که قیمتی که اساتید برای آموزش در نظر گرفته اند، برای آموزش به مدت کمتر یا بیشتر از 60 دقیقه باشد، در قسمت توضیحات مربوط به آگهی درج می شود.

بند 9: شاگردان می توانند با امتیاز دهی به اساتید، ما را در تشخیص اساتید بهتر یاری کنند.